Baškohrátky v sobotu 18.06.2022 na přehradě Baška

 

dovolujeme si opět pozvat občany na tradiční akci Baškohrátky, které se u nás konají již 15. rokem a letos se uskuteční v netradičním červnovém termínu a to v sobotu 18. června 2022, na přehradě Baška.

 

Hledáme týmy nebo i jednotlivce, nadějné konstruktery netradičních plavidel, kteří vymyslí něco netradičního, postaví a vyjedou na Bašku. A to mohou být právě týmy vašich spolků, občané se smyslem pro soutěživost či srandu a ve výsledku to může být zajímavé zápolení obcí – navíc výhra je 10 000 Kč.

 

 

Baškohrátky budou opět celodenní zábavou a rodinnou akcí, kdy hlavní soutěžní program doplní, herní zóny pro  rodiče i děti. Letos je hudební program opravdu nabitý a bude ve znamení hitů!. Hudební program začíná už 13:45 kapelou THE TAP TAP a pak následují kapely Pink Floyd Forever, Elán kontraband, TEAM revival, Roxette tribute band, XINDL X, U2 revival. Takže skutečně největší hudební set za 15. let akce.

S přátelským pozdravem za tým Bašťanského spolku

Blahut David
za organizátory akce Baškohrátky
pořádá Bašťanský spolek
Kunčičky u Bašky 275, 739 01 Baška
e-mail: david@baskohratky.cz
tel.: +420 737 910 533
www.baskohratky.cz

 

 

Baškohrátky – netradiční plavidla vyjedou na přehradu před vodní pauzou

Již po 15. se letos rozjedou netradiční plavidla na přehradě Baška, ale tentokrát už v sobotu 18. června 2022. Nadějní konstruktéři tak opět mohou postavit své výtvory a pokusit se vyhrát 10 000 Kč, které jsou připraveny pro vítěze.

A stejně jako v loňském roce tak i letos obdrží odměnu všichni, kteří své registrace stihnou do 15. 6. 2022 na webu www.baskohratky.cz a to rovnou 1 000 Kč, které má z části pokrýt náklady na stavbu. Pořadatelé tak chtějí motivovat týmy, aby stavěli svá plavidla, ať je na přehradě různorodost, pestrost a zkrátka, ať je na co se dívat.

Vzhledem k tomu, že v letošním roce je na podzim plánované totální vypuštění přehrady z důvodu rekonstrukce přelivu, vyjedou tak netradiční plavidla naposled před pauzou.

Baškohrátky jsou rodinnou celodenní akcí a mimo zmiňovanou soutěž netradičních plavidel, je připraven bohaty program. Rodiče i děti mohou vyzkoušet nespočet her. Hudební program je opravdu nabitý a bude ve znamení hitů! Začíná už 13:15 kapelou THE TAP TAP a pak následují kapely Pink Floyd ForeverElán kontrabandTEAM revivalRoxette tribute bandXINDL XU2 revival. Takže skutečně největší hudební set za 15. let akce.

Akci je s pořádána pod záštitou Obce Baška s podporou Moravskoslezského kraje a MAS Frýdlantsko-Beskydy.

Vstupenky jsou v předprodeji na www.baskohratky.cz

(Registrované soutěžní týmy mají vstup zdarma.)